14 lutego 2015

Dzień wolny #6 - warzywa

Z obolałym pośladkami, ramieniem i głową siedziała na podłodze rozmyślając nad tym, co ciekawego jeszcze może jej się dzisiaj przydarzyć. Korzystając z okazji, jaką dawała jej niska pozycja wytarła żółtym ręcznikiem wodę, którą uprzejme kałuże zalały jej wcześniej obuwie. Zniechęcona i naga wstała ze szmatą (posądzoną o spowodowanie incydentu z listonoszem) w ręce. „Spaliłabym cię, gdybyś nie była mokra”. Weszła do łazienki i z całej siły rzuciła Bogu ducha winnym ręcznikiem w złodziejkę biżuterii. Wyjęła z szafki kolejny, tym razem zielony. Został najpierw wymięty dłoniami, wytarty o ramiona i szyję. W tym momencie nastała chwila przyjemności związana z delikatnym dotykaniem piersi nieskażonych męską dłonią od czasów wczesnego dzieciństwa. Później znowu szorowanie, mięcie, wgniatanie, aż w końcu w okolicach intymnych został potraktowany szlachetnie, po czym podzielił los żółtej koleżanki.
Cieniutkie stopki, czyste koronkowe figi, krótkie dresowe spodenki, luźna koszulka z rękawem trzy/czwarte niezakrywająca płaskiego brzucha to rzeczy, w jakich Amanda czuła się najswobodniej, dlatego też w ten sposób się ubrała. Wróciła do niecierpliwego lodu, który zdążył stopnieć. Otworzyła zamrażarkę tym razem bardziej doświadczona odskoczyła zaraz po otwarciu, jednak nic nie wypadło, ale lodu już nie było. Wyjęła 3 niebieskie paczki. Miała zamiar poczytać książkę, otrzymaną od mamy na urodziny dwa miesiące wcześniej (z komentarzem, "ohh, chciałabym też móc poczuć tą woń znajdując się w tłumie") o tajemniczym tytule „Pachnidło”. 
Do obiadu, który jadła zazwyczaj około godziny trzynastej miała sporo czasu. Siły jednak nie pozwoliły na jakąkolwiek aktywność, więc włączyła telewizor. Natrafiając na pierwszy z brzegu kanał muzyczny (Polo TV) odpuściła sobie również ten rodzaj rozrywki i rzuciła się w odmęt najwygodniejszej w tym momencie kanapy na świecie.
Nie zapomniała o przyłożeniu do obolałych miejsc zmrożonych warzyw na patelnię. 

Trzymaj się i pomóż ślimakowi rozwinąć skrzydła!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz


Ślimaki przypominają, że zabrania się kopiowania wszelkich treści bez wcześniejszego porozumienia z Daniel Fojcik